Меню
Профил
Език
Начало Декупаж Краклета и медиуми Гел за трансфер на изображение (на текстил) - 100мл.

Гел за трансфер на изображение (на текстил) - 100мл.

Цена: 9.50лв.
  • Код:
    DCFTR100S
Трансферен гел на водна основа за картини отпечатани на цветен или черно-бял лазерен принтер или..
Добави в желани
- +

Трансферен гел на водна основа за картини отпечатани на цветен или черно-бял лазерен принтер или копирна машина.